Fotky z natáčení posledního dílu první série

11.10.2011 00:14

Jon Cassar, jeden z výkonných producentů a režisérů seriálu Terra Nova, tweetnul několik fotografií  z natáčení posledních pár dní dvouhodinového finále. Podívejte se na fotky níže s komentáři pod každou fotografii a naše (ne)kvalifikované odhady o tom, co se děje pod tím.

Fotografie předznamenává bojové scény pravděpodobně konflikt mezi kolonií a Sixers? Zatím, hlavní aktivní hrozby kolonie jsou dinosauři a Sixers, viry se nepočítají v tomto hodnocení. Je však možné, že by to mohl být dopad meteoritu o kterém se zmiňovaly herci z obsazení v rozhovorech. Musíme jen počkat a uvidíme!

Vidíme, vnější ohrazení kolonie v tomto snímku. Co se tam stalo že tam je hromada štěrku?

Poznámka: podivná kruhová věc v pozadí: Co to sakra je? Snažíme se zjistit, jestli je to rekvizita, nebo jen část natáčecího zařízení. 

Vypadá to, že to bude scéna s večeří podle talířů a jídla na stole a na pultě. Po tomto snímku Jon Cassar tweetoval, že jeho "Shannon dívky jsou zabalené", což znamená že s nimi nebyly natočeny žádné další scény.

To se odehrává v baru Terra Nova. Nezáleží na tom jestli jste 85000000 roky v minulosti, každý člověk potřebuje bar ne? Poznámka: arašídy a karty na stole a zbraně. 

 

Řemeslné služby (catering) je pochopitelné, že je to nejoblíbenější součást každého filmu. 

Nemůžu říct, jestli je to venku nebo uvnitř třeba v baru podle bambusové stěny. Bez ohledu na to, že to bude nějaký boj. Poznámka: maskovací oblečení na muži vlevo, to opravdu nevypadá jako standardní oděv bezpečnostního týmu na Terra Nova. 

Asi bojová scéna v baru.

V baru

Landon dostává svůj make-up.

Přál bych si abychom mohli dostat lepší pohled na to co je na těch monitorech v pozadí. 

Diskusní téma: Fotky z natáčení posledního dílu první série

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek